І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

У Державному навчальному закладі «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» 28.10.2022 стартував І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Мета конкурсу – вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні. Конкурс проводився з використанням технологій дистанційного навчання.
Перед початком конкурсу вшанували пам’ять Тараса Шевченка, пригадали особливості проведення конкурсів минулих років та їхніх переможців, обговорили інтерпретації образу Шевченка в сучасному мистецтві. Здобувачі освіти груп № 4С, 5, 6, 8 із великим захопленням, запалом і відповідальністю віднеслись до виконання конкурсних завдань.
Цього разу, створюючи завдання для здобувачів освіти, мали на меті не тільки вшанувати пам’ять Великого Кобзаря, але й сформувати у конкурсантів усвідомлення актуальності пророчих ідей Великого Українця під час війни в Україні, навчити об’єктивно давати оцінку подіям та явищам суспільного життя, вміти аргументувати свою думку, використовуючи при цьому потужну зброю – Слово Великого Кобзаря.
Переможницею І етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стала Баранова Оксана Василівна здобувачка освіти І курсу групи № 5 «Кухар. Кондитер». Наші вітання! 💙💛
Щиро дякуємо усім за участь!