Державний навчальний заклад “Бахмутський центр професійно-технічної освіти” – директор Гаєвий Ігор Олегович.

З самого початку війни навчальний заклад продовжує свою роботу у всіх напрямках підготовки здобувачів освіти. В м. Бахмут склалася дуже тяжка військова ситуація і тому було прийнято рішення перемістити заклад освіти далі від бойових дій. На даний час заклад розташований в Рівенській області,с.м.т. Гоща, вул. Незалежності, буд. 72.

За допомогою волонтерів та військових ЗСУ вдалося вивезти багато матеріалів та обладнання навчального закладу. Вже з вересня майже  повністю відновили Навчально-практичний центр з професії “Швачка. Кравець. Закрійник” та почали проводити повноцінні заняття з виробничого навчання. Крім того налагоджена співпраця з підприємцями м. Харьків, які також виїхали в с.м.т. Гоща і створили свій цех з пошиття одягу. Це дало змогу проводити виробничу практику на більш сучаснішому обладнанні. Разом з підприємцями Центр безпосередньо приймає участь у волонтерській діяльності з пошиву одягу для ЗСУ.

Також вдалося вивезти обладнання для організації майстерні з професій” Кухар. Кондитер” та “Бармен. Офіціант”. На даний час триває робота зі встановлення обладнання в майстернях, згодом планується відкриття навчального кафе.

Працюють майстерні та класи з теоретичної підготовки з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрогазозварник».  

Навчальним закладом укладені угоди про співпрацю із закладами -партнерами інших регіонів на тимчасове розміщення та продовження освітнього процесу:

Гощанська громада. Голова Микола Панчук. смт Гоща, вул. Незалежності, буд. 72 (адміністрація, бухгалтерія, відділ кадрів, 5122 Кухар  7412 Кондитер; 7231 Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. 7212 Електрогазозварник; 7241 Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування; 7436 Швачка; 5123 Офіціант 5123 Бармен )

Лубенський професійний ліцей. Директор Денисенко Юрій Борисович, м. Лубни, вул. Інститутська 3, тел.0536170858 (7212 Електрогазозварник; 7141 Маляр  (вади); 7141 Маляр 7133 Штукатур; 7122 «Муляр» (вади); 7241 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування)

Професійно-технічне училище №8. Директор Цвірінько Роман Степанович, м. Чернівці, вул. Руська, 198, тел. 0372506142 (5122 Кухар  7412 Кондитер)

ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти». Директор Панас Василь Васильович, м. Мукачево, вул. Михайла Токаря, 71., тел. (03131) 3-74-54 (5122 Кухар  7412 Кондитер)

ДПТНЗ «Західно-дніпровський центр професійно-технічної освіти». Директор Циган Віктор Васильович, П’ятихатський р-н, село Саксагань, вул. Соловойва, будинок 1, тел. 0689657240 (5123 Офіціант 5123 Бармен)

ДНЗ «Буцький політехнічний професійний ліцей». Директор Сасько Олена Миколаївна, Черкаська область., Маньківський район, с.м.т. Буки, вул. Центральна, 2, тел. 0474831375 (7241 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; 7241 Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування)   

Теоретичне навчання організовано в дистанційному форматі. Розклад занять та інша плануюча документація виставляється на сайті навчального закладу. Викладання навчального матеріалу, зворотній зв’язок зі здобувачами освіти – платформа MOODLE, Вайбер, електронні пошти. Ведення журналів теоретичного навчання та виробничого навчання – Electronic journal. Оперативна інформація (збір та розповсюдження) – Вайбер, електронна пошта. Організація нарад, засідань, уроків в режимі on-line – meet.google.com.

Виробнича практика проходить/планується проводитися згідно укладених договорів, за місцем перебування здобувачів освіти.

Виробниче навчання проходить в змішаному форматі, на базах підприємств-партнерів (за згодою здобувачів освіти або для неповнолітніх, їх батьків (осіб що їх замінюють).

ДНЗ «Бахмутський ЦПТО» продовжує роботу з підготовки гуртожитку та інших кабінетів для організації навчання в с.м.т Гоща.