Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу, але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність.
(blue_heart)(yellow_heart)Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», що ініційована Оленою Зеленською, має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, на рівні усвідомлення й визнання власного психічного стану та хоча б приблизної оцінки ступеня його кризовості. Матеріали щодо самодопомоги та підтримки інших розташовані на сайті https://www.howareu.com/.


Тривога, злість, страх — зараз це нормальний стан для кожного українця. Адже в нашій країні йде війна, яку розпочала росія. Це не означає, що потрібно піддаватися паніці та думати про погане.

Позитивні думки та позитивні твердження — ось, що треба зараз постійно робити. До вашої уваги афірмації, за допомогою яких можна налаштувати себе на світле майбутнє, почати вірити в себе, покращити настрій.День протидії булінгу присвячений боротьбі з однією з найбільш поширених проблем, з якими доводиться зіштовхуватися учням, вчителям і батькам у всьому світі.Медіаграмотна людина здатна контролювати споживання медіа, легше орієнтується в медіасвіті, легше знаходить інформацію, запобігає повідомленням, що можуть завдати їй шкоду.


24 березня – Міжнародний день боротьби з туберкульозом. Саме цей день спонукає всіх замислитися про існуючу проблему, адже наше майбутнє в наших руках!


Техніки Заземлення – це прекрасний інструмент в стресових ситуаціях. Їх можна використовувати де б ви не знаходилися. Повертаючи свою свідомість і тіло назад в даний момент, ми можемо організувати нашому мозку простір, щоб він заспокоївся, і відчути себе трохи більш сконцентрованими.Бережіть себе та своїх близьких!


7 лютого 2023 року у світі відзначається ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». День безпечного Інтернету започаткувала організація Insafe у 2004 році та запропонувала відзначати його щорічно у другий день другого тижня лютого. У 2023 році це буде вже 20 День безпечного Інтернету.
Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.
До вашої уваги, відео презентація “Як боротися з булінгом в інтернеті”


В Україні все частіше піднімають питання про випадки цькувань не тільки в дитячих колективах, але й на робочому місці.
7 грудня Президент підписав Закон від 16.11.2022 р. №2759-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії мобінгу (цькуванню)».
Законом передбачено внесення змін до трудового законодавства для врегулювання питання протидії мобінгу. Зокрема, визначено, що мобінг (цькування) працівника – це систематичні (повторювані) тривалі умисні дії або бездіяльність роботодавця, окремих працівників або групи працівників трудового колективу, які спрямовані на приниження честі та гідності працівника, його ділової репутації, у тому числі з метою набуття, зміни або припинення ним трудових прав та обов’язків, що проявляються у формі психологічного та/або економічного тиску, зокрема із застосуванням засобів електронних комунікацій, створення стосовно працівника напруженої, ворожої, образливої атмосфери, у тому числі такої, що змушує його недооцінювати свою професійну придатність.
До вашої уваги відео поради від Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти «Мобінг у трудових відносинах: що варто знати».


В цей найскладніший для України час кожен з нас переживає зміни настрою та поведінки.
Пропоную Вам цикл корисних порад “Допомога та підтримка учасникам освітнього процесу”. Бережіть себе та своїх рідних! Все буде добре! Все буде Україна!