ХХІІІ Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика.

У День української писемності та мови (9 листопада) в Україні та світі стартував ХХІІІ Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика.
Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» традиційно приєднався до світової спільноти знавців і шанувальників українського слова: 9 листопада у дистанційному форматі здобувачі освіти виконали завдання І етапу Конкурсу.
У вступній частині викладач української мови та літератури І. А. Фролова розповіла про Петра Яцика, який, живучи у Канаді, став успішним і заможним, але робив усе для популяризації України у світі. Серед величезної кількості проектів мецената – започаткування конкурсу з української мови міжнародного рівня.
А далі у хорошому настрої учасники приступили до написання робіт: випробовували свої знання здобувачі освіти І, ІІ, ІІІ курсів за спеціальностями «Кухар. Кондитер», «Електрогазозварник», «Слюсар колісних транспортних засобів». Отож, з метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу у ДНЗ «Бахмутський ЦПТО» успішно відбувся І етап Конкурсу.
Переможницею І етапу Конкурсу стала здобувачка освіти ІІІ курсу групи № 3 «Кухар. Кондитер» Анжеліка Глущук. Зичимо подальших успіхів, нових досягнень і перемог!