Здобувачі освіти Державного навчального закладу «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» з професії «Кухар. Кондитер» та «Швачка» разом з майстрами виробничого навчання Тетяною ПОТАПЧУК, Світланою ПАЗИНЮК та бібліотекарем навчального закладу Наталією КОРОБЧУК взяли участь у захоплюючому заході Гощанської центральної бібліотеки – презентації книги відомого в Гощанському краї краєзнавця Спиридона Кравчука під назвою “Крилів Корецький”.

Здобувачі освіти отримали від заходу пізнавальний екскурс у світ історії.


Згадаймо тих, хто з голоду зітлів,
Кого та смерть поклала у могилу…

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Здобувачі освіти та колектив Державного навчального закладу «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» вшанували пам’ять мільйонів жертв Голодомору.


В Державному навчальному закладу «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» бібліотекарем Наталією КОРОБЧУК проведено захід присвячений Дню визволення України від фашистських загарбників. Свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Цей день нагадує про одну з найбільш трагічних сторінок нашої історії – нацистську окупацію, яка кривавими смерчами пронеслася нашою країною і забрала десятки мільйонів життів; про неоціненний вклад українського народу в боротьбі з нацизмом, про героїчні подвиги та мужність, про мільйонів життів та скалічених доль. В Україні ці спогади житимуть до безкінечності, допоки будуть жити люди, яким пече від слова ВІЙНА не тільки у скронях, а й у серці, в кожній клітині тіла, у невиліковній рані душі. Слава Україні! Героям слава!
18.01.2024 бібліотекарем Наталією КОРОБЧУК було організоване відвідування Гощанської центральної бібліотеки для здобувачів освіти навчального закладу на виховний захід присвячений Дню пам’яті захисників Донецького аеропорту «Пам’ятаємо Кіборгів безсмертних».