Робота методичного об’єднання класних керівників ДНЗ «Бахмутський ЦПТО» у листопаді 2022 року.

Класними керівниками  ДНЗ «Бахмутський ЦПТО» здійснено велику та кропітку роботу по підготовці та реалізації  заходів, які були запропоновані на листопад планом виховної роботи Центру. В результаті проведені цікаві та незабутні уроки, бесіди, створені та розповсюджені у соцмережах відеоролики до тижня української писемності та мови, до міжнародного дня проти фашизму, расизму та антисемітизму, до акції «16 днів проти насильства», до дня студента, до міжнародного дня відмови від паління.

Проводилась просвітницька робота щодо підвищення обізнаності учнів про їх права на освіту та знання, дозвілля, про небезпечність кібербулінгу та відповідальність за нього.

У всіх групах проведені виховні години «Паління-шкідлива звичка», «Шануй історичну пам’ять українського народу», «День пам’яті жертв Голодомору в Україні», «До Дня Свободи та Гідності». Проведено годину пам’яті «Збудуймо пам’яті негаснучий собор».

Класними керівниками, як і завжди, здійснювався постійний контроль за додержанням соціальних гарантій учнів, проводилась профілактична робота з учнями схильними до правопорушень, контролювався стан відвідування учнями груп онлайн занять, підтримувався зв’язок з батьками учнів.