Привітання до Дня ЗСУ

5грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтера. Цей день присвячений людям, які добровільно та безкорисливо допомогають тим, кому необхідна допомога.


6 грудня День Збройних сил України – це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку обороноздатності Української держави.Це свято хоробрих військослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.


Сьогодні українські волонтери та Збройні сили України – це невід’ємна частина нашого народу, яка наближає нас до перемоги.
Державний навчальний заклад “Бахмутсткий центр професійно-технічної освіти” не зміг залишитись у стороні та вирішив майже з самого початку війни допомогати йти до перемоги. Разом з підприємством м. Харків допомогаємо в пошиві амуніції для хлопців ЗСУ.
Також навчальний заклад вирішив допомогти військовій частині А0693 “54 Окремої механізованої бригади ім.гетьмана Івана Мазепи”, яка захищає нас на Донеччині. Узнавши, що хлопцям потрібно, до свята мужніх, незламних, відважних та героїчних синів та доньок України привітати наших захисників.
Прийміть найщиріші привітання з днем Збройних сил України!
Бажаємо Вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили.

#СлаваУкраїні!

#СлаваЗСУ!

#Разоммисила!

#Разомдоперемоги!

#освітянськийфронтДонеччини

#ПідтримайЗСУ