Всеукраїнська акції «16 днів проти насилля»

25 листопада в Державному навчальному закладі Бахмутський центр професійно-технічної освіти стартувала міжнародна акція “16 днів проти насилля”, з ліквідації насилля в суспільстві. Практичний психолог Заїченко Н.М. довела до відома здобувачів освіти інформацію про види насилля, про служби реагування.Охочі прийняли участь у створенні малюнків на тему “Дій проти насилля”.

Підсумки конкурсу на кращу Інтернет сторінку в соціальній мережі серед закладів вищої, фахової перед вищої та професійно-технічної освіти у межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» від Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради.

24 лютого 2021 року з підлітками Державного навчального закладу «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» психологом Клініки «Альтернатива» Юлією Макогон проведена бесіда «Захворювання, які передаються половим шляхом», де здобувачам освіти навчального закладу ще раз розповіли про невиліковні захворювання, які передаються половим шляхом та захист під час полових стосунків.

Челенж ” Подбай про себе та захисти партнера”

1 грудня 2020 року відбувся челенж ” Подбай про себе та захисти партнера”. Заступник директора з виховної роботи Макарова Г.В. розповіла студентському активу актуальний для України месендж “ВІЛ небезпечний доки ти не знаєш про нього”.
Макарова Г.В. наголосила про серйозну загрозу яку несе ВІЛ, для існування суспільства. Звернула увагу на те,як запобігти поширенню хвороби та нагадала про можливість вчасного виявлення захворювання.
Студентський актив навчального закладу отримав буклети від Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутський міської ради в яких крім пізнавальної інформації зазначено адреси кабінетів “Довіри” , де можна анонімно та безкоштовно обмежитись на ВІЛ- інформацію. Здобувачі освіти “Червоною стрічкою” , як символом нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу оздобили дерево життя.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

В рамках міжнародної акції “16 днів проти насилля” . 1 грудня Організація Об’єднаних Націй відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Практичним психологом Заїченко Н.М. та класним керівником гр. 1 Козлюк В.О. проведено просвітницьке інтерактивне заняття ” СНІД- знати,щоб жити”, бесіда із здобувачами освіти “Що вам відомо про ВІЛ/СНІД. Інфекції , що передаються статевим шляхом”.