20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. Сьогодні ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість наших громадян, які віддали найдорожче ‒ життя ‒ під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Вони гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою країну. Герої не вмирають!


Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» продовжує цикл історико-пізнавального екскурсу «Героїчна Україна – від минулого до сьогодення».
20 лютого 2024 року – десята річниця вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Людей, які загинули у боротьбі за ідеали демократії та європейське майбутнє.
Слава Україні! Це гасло актуалізувалося під час Майдану. День Героїв Небесної сотні – це жалобний день, але він не про смерть, а про героїчну боротьбу, самопожертву, готовність українського суспільства захищати незалежність України.
Слава Героям України! Вічна шана тим, хто віддав життя у боротьбі за правду і свободу!


Єдність – це те, що не можливо відібрати в українців у спільній боротьбі чи у мирний час, адже у цьому наша сила


Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» продовжує історико-пізнавальний екскурс «Героїчна Україна – від минулого до сьогодення».
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять учасників бойових дій на території інших держав. Пройшло уже багато років після афганської війни, проте ця трагічна сторінка до цього часу залишилася в пам’яті людей.
У цей скорботний день, Україна схиляє голову перед своїми синами які загинули виконуючи військовий обов’язок. Ми повинні пам’ятати, що ціна мирного безхмарного неба занадто велика для кожного з нас.
Щирі слова вдячності Вам – сумлінним бійцям, героям-оборонцям за все, що Ви зробили для світу й для України. Ви є гарним прикладом для молодого покоління, взірцем служіння народу та державі, прикладом незборимої сили духу, героїзму та патріотизму.
Низько схиляємо голови перед пам’яттю солдатів і офіцерів, що віддали життя під час виконання військового обов’язку.


Флешмоб до Дня Соборності України “Єднаймося заради Перемоги!”


День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.
На своєму прикладі Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» та Гощанська територіальна громада довели, що ми українці єдині.
Схід* Донеччина* Бахмут – Захід* Рівненщина* Гоща – єдина УКРАЇНА! У чому наша сила? Ми, українці – дружні, привітні, доброзичливі, відкриті, щирі, сильні, відважні та непереможні. Наша єдність – наша сила! Разом до перемоги! Разом у мирне та світле майбутнє!

Слава Україні! Героям Слава!


20 січня Україна вшановує незламних Героїв – “Кіборгів” – захисників Донецького аеропорту.
За їхньою мужністю вісім років тому спостерігав весь світ. Українська армія та добровольці відбивали шалені атаки підступного ворога Росії і тримали оборону летовища 242 дні.
Захищаючи Донецький аеропорт, загинуло понад 200 військових.

Слава Героям України!

Вічна шана тим, хто віддав життя у боротьбі за правду і свободу!


Учасники та учасниці освітнього процесу ДНЗ “Бахмутський центр ПТО” взяли участь у Флешмобі “СТОП-СНІД” (в рамках Всеукраїнської компанії” 16 днів проти насильства “), з метою пропаганди здорового способу життя, профілактики Віл,Сніду та гепатитів А,В,С.


Основною метою заходу було привернення уваги учасників та учасниць освітнього процесу до актуальних проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків; ознайомлення з законодавчою базою щодо захисту прав дітей та підлітків від насильства та жорстокого поводження; попередження та профілактика ВІЛ, СНІДу та гепатиту, інформування підлітків щодо розповсюдження хвороби у світі за останні роки, ознайомлення зі шляхами передачі та зараження ВІЛ/СНІДом та з першими симптомами хвороби. Під час заходу учасники та учасниці освітнього процесу мали змогу переглянути відеоролик «Як не стати жертвою сексуального насильства», взяли участь у вікторині «Молодь проти Сніду» і ознайомилися з учасниками та учасницями Флешмобу «Стоп СНІД!».


Сьогодні визначна дата в історії нашої держави – День гідності та свободи.
В Державному навчальному закладі «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» проведено захід присвячений Дню Гідності і Свободи.

Мета заходу: вшанувати патріотизм і мужність громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до здобувачів освіти об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними патріотами України.
В пам’ять про тих, хто відстоював інтереси народу на Євромайдані здобувачі освіти та колектив закладу вшанували пам’ять тих, хто був на майдані і відстоював інтереси українського народу, тих, хто поліг у цьому протистоянні з владою свято віривши в свою перемогу, і вони перемогли.
Єдиний символ Революції гідності – прапор України. Єдиний духовний помічник – національний гімн.
Український народ довів, що Гідність і Свобода — це непорушні цінності. У 2013, коли не дав проросійській авторитарній владі звернути з європейського шляху. І сьогодні, коли дає відсіч російському агресору, що намагається відібрати наш дім і нашу волю
Слава Україні! Героям Слава!


В рамках проведення військово-патріотичного виховання молоді, вивчення предмету «Захисту України» та загальній обізнаності здобувачів освіти та колективу, в Державному навчальному закладі «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» проведено перший цикл занять – «Тактична медицина».


20 листопада, до Міжнародного Дня Студента в Державному навчальному закладі «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» для здобувачів освіти проведено КВК.
Студентські роки найщасливіші в житті кожної людини. В них перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається ставлення особистості та обирається подальший шлях. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень в науці, мистецтві, культурі. Зі студентства формується українська національна еліта.
На заході здобувачі освіти перш за все вшанували пам’ять загиблих захисників та захисниць, які віддали найцінніше у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – своє життя, стояли насмерть за кожного з нас – за те щоб майбутнє покоління мало гідне майбутнє у незалежній країні, щоб наші діти мали змогу радіти життю…
Три команди навчального закладу виконували конкурсні завдання По закінченню заходу здобувачі освіти отримали солодкі подарунки.


В Державному навчальному закладу «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» бібліотекарем Наталією КОРОБЧУК проведено захід присвячений Дню визволення України від фашистських загарбників. Свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Цей день нагадує про одну з найбільш трагічних сторінок нашої історії – нацистську окупацію, яка кривавими смерчами пронеслася нашою країною і забрала десятки мільйонів життів; про неоціненний вклад українського народу в боротьбі з нацизмом, про героїчні подвиги та мужність, про мільйонів життів та скалічених доль. В Україні ці спогади житимуть до безкінечності, допоки будуть жити люди, яким пече від слова ВІЙНА не тільки у скронях, а й у серці, в кожній клітині тіла, у невиліковній рані душі.

Слава Україні! Героям слава!


Традиційно в третю суботу вересня в майже 200 країнах світу щорічно проходить Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання World Cleanup Day. Україна також долучається до цієї акції.
Сьогодні, 15 вересня 2023 року Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» який релокувався до Гощанської територіальної громади долучився до Всесвітньої акції прибирання. Здобувачі освіти та співробітники Центру прибирали територію навчального закладу.


Нашій Конституції сьогодні виповнюється 27 років.

Записані у ній в 1996 році слова перестали бути історією – вони стали для українців по-справжньому життєвими і нагальними: слова про право на життя і свободу, честь і гідність, про ціну нашої землі. Уже нікому в країні не треба пояснювати значення слова «суверенна».

Жоден українець більше ніколи не сприйматиме закарбовані в ній права та свободи як щось дане нам зверху. Вони сьогодні виборюються у важкій боротьбі самопожертвою та життями.

Наша Україна. Суверенна. Незалежна. Демократична. Правова. Була, є і буде.
Слава Україні! 🇺🇦

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Z-dnem-konstytucii-1024x683-1.png

Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» продовжує історико-пізнавальний екскурс «Україна – від минулого до сьогодення». Міжнародний день боротьби за права інвалідів світова спільнота щороку відзначає 5 травня. Цей день, покликаний звернути увагу людей на проблеми, пов’язані із захистом прав людей з обмеженими можливостями. Свій початок історія «міжнародного дня боротьби за права інвалідів» бере 5 травня 1992 року.
Жодна категорія громадян не повинна залишитися без уваги влади, суспільства, громадських організацій незалежно від національності, релігії, матеріального стану, стану здоров’я.
Метою Дня боротьби за права інвалідів є сприяння більш глибокому розумінню проблем, пов’язаних з інвалідністю, і мобілізація підтримки прав, гідності і благополуччя інвалідів. Люди з обмеженими можливостями мають такі ж права на працевлаштування, доступну освіту і інфраструктуру, як і інші категорії громадян.
На жаль, життя людей з обмеженими фізичними можливостями продовжує залишатися дуже складним. Такі проблеми, як недолік спецпристосувань для пересування, складність отримання освіти, брак робочих місць і невелика грошова допомога, позбавляють інвалідів можливості вести повноцінний спосіб життя й ізолюють їх від суспільства.
Хоча інваліди обмежені фізично, вони безмежні у своїх здібностях, талантах і прагненні до самовираження. Завдяки величезній силі духу й волі, ці люди досягають успіхів у найрізноманітніших сферах: науці, підприємницькій діяльності, художній творчості, мистецтві, спорті. Час показав, що дуже часто люди з обмеженими фізичними можливостями можуть досягти навіть більшого, ніж зовсім здорові люди.


Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» продовжує історико-пізнавальний екскурс «Україна – від минулого до сьогодення».
8 травня в Україні та світі вшановують пам’ять тих, хто поліг у бою, захищаючи рідну землю під час Другої світової війни. Особливо важливим День пам’яті та примирення є сьогодні, коли росіяни вже щодня атакують українські міста.
Ця сумна врочиста подія ще одна можливість пережити відчуття гордості за український народ, згадати його патріотичні подвиги у боротьбі з нацизмом.
Хоч в Україні досі триває війна, ми віримо, що переможе той, хто чистий серцем і душею, хто дійсно захищає свою Батьківщину, як і 78 років тому. Борітеся й поборете!
Вічна і світла пам’ять українським воїнам, які віддали свої життя у Другій світовій війні. Пам’ятаємо їхній подвиг і всі злочини гітлерівського режиму. Молимося за наших військових, які борються з російським нацизмом.


Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» продовжує цикл історико-пізнавального екскурсу «Героїчна Україна – від минулого до сьогодення».
Сьогодні 24 лютого 2023 року минає рік від початку повномасштабного збройного вторгнення російської федерації на територію України.
“Ми сильні. Ми готові до всього. Ми всіх переможемо. Бо ми – це Україна!”


Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» продовжує цикл історико-пізнавального екскурсу «Героїчна Україна – від минулого до сьогодення».
16 лютого українці вдруге відзначають День єднання. Свято було засноване у 2022 році Володимиром Зеленським задля єдності народу на тлі повідомлень про можливе повномасштабне вторгнення Росії в Україну. В Указі президента України від 14 лютого 2022 року було зазначено, що День єднання створене задля зміцнення українського суспільства та його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, та протидії морально-психологічному та інформаційно-пропагандистському тиску на суспільну свідомість.
Свято було створене задля згуртування українців навколо національної ідеї й для того, щоб показати російським пропагандистам нашу єдність. Адже у всіх нас одна мета – жити у мирі.
Єдність – це те, що не можливо відібрати в українців у спільній боротьбі чи у мирний час, адже у цьому наша сила
Сьогодні ж нам важливо пам’ятати, що ми маємо залишатися єдиними, адже лише так ми зможемо перемогти нашого спільного ворога.
Ми разом! Ми єдині!


Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» продовжує цикл історико-пізнавального екскурсу «Героїчна Україна – від минулого до сьогодення».
Сьогодні відзначається День Державного Герба України. Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба.
Вже багато століть герб єднає українців та надає сил. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності.
Вітаємо українців із цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні!


Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» продовжує цикл історико-пізнавального екскурсу «Героїчна Україна – від минулого до сьогодення».
20 лютого в Україні відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме цього дня у центрі столиці, на Майдані Незалежності, загинуло найбільше активістів Революції Гідності.
День Героїв Небесної сотні у 2023 році відбувається під гаслом “Небесна сотня – перші герої російсько-української війни”.
Слава Україні! Це гасло актуалізувалося під час Майдану. День Героїв Небесної сотні – це жалобний день, але він не про смерть, а про героїчну боротьбу, самопожертву, готовність українського суспільства захищати незалежність України.
Слава Героям України! Вічна шана тим, хто віддав життя у боротьбі за правду і свободу!

Небеснасотня першігероїросійсько-української_війни


Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» продовжує історико-пізнавальний екскурс «Героїчна Україна – від минулого до сьогодення».
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять учасників бойових дій на території інших держав. Пройшло уже багато років після афганської війни, проте ця трагічна сторінка до цього часу залишилася в пам’яті людей.
У цей скорботний день, Україна схиляє голову перед своїми синами які загинули виконуючи військовий обов’язок. Ми повинні пам’ятати, що ціна мирного безхмарного неба занадто велика для кожного з нас.
Щирі слова вдячності Вам – сумлінним бійцям, героям-оборонцям за все, що Ви зробили для світу й для України. Ви є гарним прикладом для молодого покоління, взірцем служіння народу та державі, прикладом незборимої сили духу, героїзму та патріотизму.
Низько схиляємо голови перед пам’яттю солдатів і офіцерів, що віддали життя під час виконання військового обов’язку.


Україна вшановує незламних Героїв – “Кіборгів” – захисників Донецького аеропорту.
За їхньою мужністю вісім років тому спостерігав весь світ. Українська армія та добровольці відбивали шалені атаки підступного ворога Росії і тримали оборону летовища 242 дні.
Захищаючи Донецький аеропорт, загинуло понад 200 військових.
Слава Героям України! Вічна шана тим, хто віддав життя у боротьбі за правду і свободу!


День пам’яті Героїв Крут

До Дня пам’яті Героїв Крут Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» продовжує історико-пізнавальний екскурс «Героїчна Україна – від минулого до сьогодення»
Понад сторіччя тому юні герої Крут зробили майже неможливе ціною власного життя.
Зі сходом сонця 29 січня 1918 року на Чернігівщині відбувся бій під Крутами.
За різними джерелами від 70 до 100 молодих українських хлопців віддали свої життя за рідну країну та на кілька діб зупинили більшовицьку армію, яка насувалася на Київ.
Крути стали легендою, символом жертовності та незламності молодого покоління. Вічна слава й пам’ять Героям, які полягли в бою за наше сьогодення та свободу України.


Історико-пізнавальний екскурс «Героїчна Україна

«Сучасні події нинішньої російської агресії лише підсилюють значимість того Акта злуки УНР і ЗУНР, який відбувся … на площі стародавньої Софії Київської. Бо знову Україну хочуть «пошматувати» та розділити, силою забравши її землі, встановивши штучні кордони й сірі зони, посваривши наш народ, пропагандою ввівши в оману. Тому, для нас свято Соборності є дуже важливим, бо воно нагадує про найголовніший урок нашої спільної історії: в єдності-сила, в розділенні – поразка»
Епіфаній, Предстоятель Православної церкви України, митрополіт Київський і всієї України.
До Дня Соборності України Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» продовжує історико-пізнавальний екскурс «Героїчна Україна – від минулого до сьогодення» під загальним гаслом:

#Українасоборна

#Разомдо_перемоги!

#Вертаємосвоє

#Соборністьмета_перемоги


Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» продовжує історико-пізнавальний екскурс «Героїчна Україна – від минулого до сьогодення» до Дня пам’яті жертв Голокосту.


День захисника та захисниць України, День українського козацтва та Свято Покрови Божої Матері

14 жовтня Україна відзначає День захисника та захисниць України, День українського козацтва та Свято Покрови Божої Матері.
В Державному навчальному закладі «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» в навчальних групах проведено виховні заходи, спрямовані на виховання національної свідомості віддання шани незламності духу представників всіх поколінь, які здобули та відстоювали незалежність України, мужності та героїзму воїнів Збройних Сил України та інших силових відомств, ветеранів добровольців, волонтерів, які сьогодні захищають суверенітет і територіальну цілісність України у боротьбі проти збройної агресії російської федерації, вшанування військових традицій та звитяг українського народу.
За традицією, у мирні часи, в нашому закладі освіти це свято починалося з гімну України. Сьогодні, нажаль, війна впроваджує свої традиції і ранок починається із загальнодержавної хвилини мовчання, вшанування пам’яті не тільки загиблих захисників, а і мирного населення, які загинули.
Це свято символізує любов і шану українців до мужніх оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави. Адже, не так багато в нас важливих дат, як день тих, чия професія – захищати Україну.


Народ,  котрий  не  пам’ятає свого минулого,  приречений  знову його пережити
 Джордж   Сантаяна.

У групі № 10 «Електрогазозварник. Електрогазозварник на автоматичних і напівавтоматичних машинах» Державного навчального закладу «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» класним керівником Фроловою Інгою Анатоліївною було проведено годину пам’яті, присвячену Дню пам’яті жертв голодоморів. Захід на меті мав відновлення історичної пам’яті про голодомор 1932-33 років; формування поваги до минулого України, до людей, які пережили страшне лихоліття голодомору; виховання громадянської свідомості, почуття співпереживання.

27.11.2021 о 16.00 – запалімо свічку пам’яті…

Запалімо мільйони свічок!

Душі тих малих діточок

З болем з неба за нами зорять.

І німіють. Мовчать.

Засвіти свічу, засвіти!

Хай здригнуться від правди світи.

Хай дізнається вся Земля:

Панахиду Вкраїна справля …


День в історії. День пам’яті жертв Голокосту

27 січня, у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року.
Голокост з грецької перекладається як “всеспалення” й означає систематичне переслідування і знищення (геноцид) євреїв нацистською Німеччиною і колабораціоністами протягом 1933-1945 років. У ширшому розумінні, голокост – систематичне гоніння і знищення людей за ознакою їхньої расової, етнічної, національної приналежності, сексуальної орієнтації або генетичного типу як неповноцінних, шкідливих.
Офіційно визнано, що до 6 мільйонів євреїв було вбито протягом Голокосту, з них від 2,2 до 2,5 мільйона – на території колишнього Радянського Союзу.
Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» долучається до вшанування пам’яті жертв Голокосту та розділяє біль втрати.
“Пам’ять про найтяжчий гріх і злочин – проти людяності – повинна жити заради того, щоб більше ніколи знову не повторилися подібні трагедії, які прокотилися Україною й світом у минулому столітті” Трагедія Голокосту є уроком для всього людства, який потрібно пам’ятати і ніколи не допустити знову.


День пам’яті героїв Крут

29 січня вшановується Пам’ять Героїв Крут. Бій під Крутами 29 січня був одним із епізодів першої російсько-української війни грудня 1917-квітня 1918 рр. В бою під Крутами 29 січня 1918-го зійшлися війська Української Народної Республіки із столицею в Києві та російські підрозділи, сформовані в переважній більшості з росіян, озброєні й споряджені петроградським Раднаркомом.
З погляду військового, бій під Крутами є прикладом успішної оборонної операції. Українські підрозділи, які обороняли Київ, із мінімальними втратами виконали поставлене командуванням завдання. В меншості вони дали бій ворогу, завдали йому суттєвих втрат і організовано відступили до вагонів, які на них очікували. Таким чином, було затримано ворога і збережено контроль над Києвом, столицею УНР.
Бій під Крутами мав важливе політичне значення. Дозволив завершити переговори в Бересті між делегаціями УНР і країн Четвертного союзу і підписати Берестейський мирний договір – перший мир Першої світової війни, згідно з яким УНР стала суб’єктом міжнародних відносин.
Незважаючи на те, що бій під Крутами не мав визначального воєнного значення, був одним із багатьох боїв в ході першої російсько-української війни, для українського народу він став символом героїзму і жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність України. Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» долучається до вшанування Дня пам’яті Героїв Крут. Сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України. З ними порівнюють захисників Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні. Тому Героїв Крут називають першими кіборгами.


День соборності України

Державний навчальний заклад “Бахмутський центр професійно-технічної освіти” прийняв участь в фотовиставці до Дня Соборності України “Україна – це ми”

Шановні учасники фотовиставки!
Громадська молодіжна організація «Союз робітничої молоді» ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» вітає Вас із визначним українським державним святом – Днем Соборності України!
Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної України.
Щиро бажаємо всім Вам міцного здоров’я, достатку і злагоди, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо рідної Донеччини та України!


День вшанування учасників бойових дій

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Офіційно дата була встановлена в Україні 11 лютого 2004 року указом Президента України на заміну радянському Дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.
Крім афганців, цього дня вшановують і інших військових, які брали участь у різних війнах в часи СРСР та незалежної України. У період незалежності в миротворчих операціях за межами країни загинуло 49 військових.
З самого початку війни на сході України тисячі афганців та ветеранів інших війн добровільно виступили на захист рідної землі від російських загарбників.
Так 17 лютого 2021 року викладачем предмету «Захист України» Ревою В.В. проведена відкритий виховний захід присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав з запрошенням гостей заступника військового комісара-начальника відділення рекрутингу та комплектування Об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки  Бахмутської ОТГ майора Сергієнко Олексія Олексійовича та воїна Афганської війни нагородженого двома орденами “червоної зірки” майора запасу Бондаренко Василя Івановича. Гості розповідали про своє життя під час війни та після неї та як важко втрачати товарищів.
У цей скорботний день Україна схиляє голову перед своїми синами, що воювали та загинули в 16-ти країнах світу.


Конкурс знавців українського слова

17 лютого напередодні Міжнародного Дня рідної мови в Державному навчальному закладі «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» викладач української мови та літератури Фролова І.А. провела Мовно-літературний конкурс знавців українського слова між здобувачами освіти групи № 5 з професії «Кухар. Кондитер». Команда дівчат «Берегині слова» та команда хлопців «На стражі рідної мови» змагалися у різноманітних мовно-літературних конкурсах.


День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні – відважних співвітчизників, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою та самим творити своє майбутнє без кремлівських вказівок.
З гордістю і вдячністю Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» віддає шану тим, чия самопожертва стала запорукою перемоги Революції Гідності, торжества незламного українського духу над підступними спробами нас упокорити.
Зберігаючи відданість ідеалам гідності та свободи, ми повинні утверджувати національну єдність, розбудовувати демократичну сильну і процвітаючу країну, зміцнювати наше військо та високо цінувати кожну мить життя у незалежній європейській Україні.

Слава Героям Небесної Сотні!

Слава Україні!