Інформація
Державного навчального закладу «Бахмутський центр професійно-технічної освіти»
відносно Навчально-практичного центру з професії «Швачка. Кравець. Закрійник»

Навчально-практичний центр тісно співпрацює з комунальним закладом «Бахмутський міський Народний Дім», ПАТ «Завод кольорових металів», ТОВ «БАХМУТ-ХЛІБ» а також з Бахмутською міською Радою.

У вересні Навчально-практичний центр виготовив спецодяг для продавців ТОВ «БАХМУТ-ХЛІБ» на суму 4 200,00 грн.

Для своїх основних роботодавців ПАТ «Завод кольорових металів» в рамках взаємодопомоги, було виготовлено фільт-чохол (виріб з дуже важкої тканини складної конструкції, довжиною 5 метрів) у кількості 2 штуки, а також мішечки для силікагелю (650 шт.).

В період карантину зусиллями персоналу навчального закладу на базі Навчально-практичного центру з професії «Швачка. Кравець. Закрійник» виготовлено 30 000 захисних масок на замовлення департамента освіти і науки Донецької облдержадміністрації.

З 18 травня по 29 травня 2020 року проходив обласний конкурс на кращий проєкт «Сучасне вбрання з елементами національної культури» серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О Донецької області. В цьому конкурсі прийняли участь здобувачі освіти Франгулова Лоїда, Шаламова Ольга та Костікова Ганна з групи «Швачка» під керівництвом майстра виробничого навчання Хмєлєвої Вікторії Вікторівни створили чудовий варіант міського стилю – комбінезон для дівчинки, який зайняв  ІІ місце.

Традиційно у вересні кожного року педпрацівники та здобувачі освіти приймають участь у святкуванні Дня міста. Навчально-практичний центр прийняв активну участь, організувавши виставку найкращих виробів здобувачів освіти за останній рік.

22 жовтня 2019 року в м. Бахмут пройшов регіональний форум кар`єри під лозунгом «Живи та працюй в Україні». Навчально-практичний центр прийняв активну участь у форумі. Була організована профорієнтаційна зона з наочними зразками виробів, приладдям та  буклетами про діяльність  навчального центру. Майстри виробничого навчання презентували діяльність навчально-практичного центру швацького виробництва   та проводили майстер-класи.    Розповідали про подальше працевлаштування випускників, які отримали дипломи кваліфікованих робітників,  на місцевих підприємствах  та підприємствах інших регіонів. Для ансамблю «Лельпалель» комунального закладу «Бахмутський міський Народний Дім» було виготовлено костюми для виступу в кількості 15 одиниць на суму 4 500,00 грн.

У Навчально-практичному центрі ми вивчаємо:

 • обладнання;
 • конструювання;
 • матеріалознавство;
Наш центр тісно співпрацює з:

 • Комунальним закладом «Бахмутський міський Народний Дім»


 • ПАТ «Завод кольорових металів»

Для своїх основних роботодавців ПАТ «Завод кольорових металів» в рамках взаємодопомоги, було виготовлено фільт-чохол (виріб з дуже важкої тканини складної конструкції, довжиною 5 метрів) у кількості 2 штуки, а також мішечки для силікагелю (650 шт.). • Навчально-практичний центр виготовив спецодяг для продавців ТОВ «БАХМУТ-ХЛІБ»


 • В період карантину зусиллями персоналу навчального закладу на базі Навчально-практичного центру з професії «Швачка. Кравець. Закрійник» виготовлено 30 000 захисних масок на замовлення.


 • З 18 травня по 29 травня 2020 року проходив обласний конкурс на кращий проєкт «Сучасне вбрання з елементами національної культури» серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О Донецької області. В цьому конкурсі прийняли участь здобувачі освіти Франгулова Лоїда, Шаламова Ольга та Костікова Ганна з групи «Швачка» під керівництвом майстра виробничого навчання Хмєлєвої Вікторії Вікторівни створили чудовий варіант міського стилю – комбінезон для дівчинки, який зайняв  ІІ місце.


 • Для ансамблю «Лельпалель» комунального закладу «Бахмутський міський Народний Дім» було виготовлено костюми для виступу в кількості 15 одиниць.


 • Здобувачі освіти беруть участь у заходах міської бібліотеки та бібліотеки КЗ «Бахмутський народний дім»


 • Традиційно у вересні кожного року педпрацівники та здобувачі освіти приймають участь у святкуванні Дня міста. Навчально-практичний центр прийняв активну участь, організувавши виставку найкращих виробів здобувачів освіти за останній рік.


 • А працюють у навчально-практичному центрі найкращі майстри.