Мовно-літературний конкурс знавців рідного слова

В Державному навчальному закладі «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» напередодні Міжнародного Дня рідної мови було проведено мовно-літературний конкурс знавців рідного слова. Мета конкурсу – утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу.

Здобувачі освіти гр. № 5 змогли продемонструвати свої знання з мови та літератури, вразити усіх присутніх своєю цілеспрямованістю, наполегливістю і жагою до перемоги.

Журі у складі: заступника директора з навчально-виробничої роботи Захарової О. М, заступника директора з навчально-виховної роботи Макарової Г. В., викладача зарубіжної літератури Кокози Л. К., викладача іноземної мови, класного керівника гр. № 5 Панової Г. В. привітали усіх з прийдешнім святом та визначили переможця – команду дівчат «Берегині слова».

Наприкінці конкурсної програми було нагороджено талановиту молодь нашого Центру за активну участь у численних мовно-літературних заходах, проведених Фроловою І. А. – викладачем української мови та літератури.