Засідання методичного об’єднання класних керівників ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти».

Відбулося чергове засідання методичного об’єднання класних керівників Державного навчального закладу «Бахмутський центр професійно-технічної освіти».

Були розглянуті питання:

  • аналіз роботи МО класних керівників за   1 семестр 2022-2023 навчального року
  • завдання класним керівникам на 2 семестр 2022-2023 навчального року. Надання методичних рекомендацій щодо проведення заходів за планом роботи Центру
  • підсумки проведеної  роботи з військово-патріотичного виховання як складової національно-патріотичного виховання у першому семестрі
  • про стан робот класних керівників з профілактики правопорушень серед учнів Центру
  • обмін досвідом. «Інструменти та прийоми формування громадянської компетентності учнів»
  • виховна година – основний компонент системи роботи класного керівника. Як спланувати і провести виховну годину.

Голова методичного об’єднання Валерій Джавадян зробив аналіз роботи класних керівників у першому семестрі та висловив велику вдячність колегам за їх дуже вагомий внесок у роботу щодо виховання майбутніх кваліфікованих робітників.

Заступник директора з навчально виховної роботи Ганна Макарова поставила завдання методичному об’єднанню на другий семестр та надала методичні рекомендації для впровадження цих завдань. Також проаналізувала стан роботи з профілактики правопорушень.

На засіданні виступила методист ДНЗ «Бахмутський ЦПТО» Людмила Кокоза з інформацією про нові накази, розпорядчі документи, вказівки що регламентують роботу методичних об’єднань.

Після розгляду та обговорення всіх питань, які були  винесені, педагог соціальний Вікторія Козлюк провела з присутніми дуже корисний онлайн- практикум «Відновлення резервних сил організму за допомогою оздоровчих вправ».