День відкритих дверей в Державному навчальному закладі «Бахмутський центр професійно-технічної освіти»

8 травня 2024 року в Державному навчальному закладі «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» відбувся День відкритих дверей, поєднаний з благодійною акцією на допомогу 18 Слов’янської бригади Національної гвардії України, відділення аеророзвідки, де служить гощанець Микола Січкарук. Збір коштів організовано для придбання двох комплектів антен Avenger booster та пульту RC Pro.
Двері нашого закладу для майбутніх здобувачів освіти вже вдруге відкрились не в Бахмуті, а на Рівненщині, селищі Гоща. Захід відвідали мешканці Гощанської територіальної громади та випускники шкіл, які з зацікавленістю ознайомилися з новим для них освітнім закладом та були здивовані що за період навчання можна отримати одразу дві професії.
До нашого заходу сумісно готувались педагоги, здобувачі освіти Центру та працівники закладу:

 • виготовляли кондитерські вироби;
 • свічки;
 • готували прохолодні напої;
 • організували польову кухню – приготували страви національної кухні – азу та гречану кашу
  Також із задоволенням долучились активні та небайдужі мешканці громади:
  Гощанський центр позашкільної освіти
  Зінчук Андрій – надав апарат для приготування солодкої вати;
  Олександр Ляля – безкоштовно надав поліграфічні послуги;
  ФГ «СновМілк» Юрій Потапчук – приготував барана та надав м’ясо для приготування страв
  ТОВ «ОТТІМО» Олександр Мазурець – надав кукурудзяні палички, олію, цукор.

Також дякуємо за допомогу Гощантській організації товариства Червоного Хреста та Гощанському заводу продтоварів «Прогощайся».
Зі словами підтримки та вдячності за допомогу, під час заходу, звернувся голова громади Панчук Микола Миколайович. У своїй промові він наголосив про подальшу плідну співпрацю з нашим Центром, подякував за організацію акції. Бо всі ми розуміємо, що для відбудови країни потрібні конкурентноспроможні кваліфіковані робітники.
Слова вдячності висловила мати військовослужбовця, для бригади якого і була приділена ця акція.
За підсумками благодійної акції зібрано 23 тисячі 12 грн. 50 коп.
Ціль на збір коштів для придбання необхідного обладнання 200 тис. грн., вже зібрано 73 тис. 811грн. не враховуючи коштів з благодійного ярмарку.
Збір коштів триває, бо є бажаючи задонатити на цю благу справу.
Допомогти героям-бійцям, які захищають нашу Україну, боряться за наше майбутнє – це обов’язок кожного з нас. Адже українські захисники – це наша гордість, взірець мужності, свідомості й самопожертви, непорушна сила між страхіттями війни й життям мирних людей!
Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» щиро вдячний всім, хто долучився до благодійного ярмарку, і вніс, тим самим, вагомий внесок у здійснення такої доброї справи, як благодійництво та відвідали наш заклад, який знайшов сили релокуватися, розвиватися як один із найпотужніших закладів професійно-технічної освіти Донеччини.
Українці-це сильна нація, бо ми завжди разом, у будь-якій ситуації, як би не було важко, ми – сильні, ми – єдині.
Донеччина та Рівненщина – серця б’ються в унісон.