В ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників

15.11.2023 року в ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників «Концепція національно-патріотичного виховання в системі освіти України, як основа організації виховної роботи у закладі професійно-технічної освіти».На засіданні були розглянуті такі питання:

 1. Національно-патріотичне виховання учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану: завдання та напрями.(доповідач керівник МО- Козлюк В.О)
 2. Форми та методи формування національної свідомості та самосвідомості здобувачів освіти. Сучасний погляд на патріотичне виховання.(доповідач:класний керівник 25 групи: Панова А.В.)
 3. Вплив воєнних дій в Україні на психологічне здоров’я дітей, підлітків і дорослих.
  (доповідач:соціальний педагог: Козлюк В.О)
 4. Заходи щодо Національно-патріотичного виховання в закладі «БЦПТО»
  (доповідач заступник директора з НВихР- Макарова Г.В, керівник МО: Козлюк В.О, викладачка з укр.мови та літ-ри Фролова І.А.)
 5. Патріотизм як самовизначення. (доповідачі: класний керівник групи №3- Пазинюк С.І., класний керівник групи №4- Потапчук Т.В.)

УХВАЛИЛИ:

 • організувати спеціальних заходи, спрямовані на формування почуття гордості та любові до Батьківщини серед здобувачів освіти;
 • організувати спільні заходи, включаючи батьківські збори, виставки, конференції та інші форми взаємодії з метою розвитку громадянської свідомості та патріотичного виховання.
 • провести додаткові консультації для класних керівників з цієї теми національно-патріотичного виховання підлітків;
 • запланувати спеціалізовані психологічні консультації та тренінги для дітей, підлітків і дорослих, а також підтримку сімей, що постраждали від воєнних дій;