В Державному навчальному закладі «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» відбувся День відкритих дверей, поєднаний з благодійною акцією на допомогу військовим ЗСУ 117 бригади частини А 4676

24 травня 2023 року в Державному навчальному закладі «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» відбувся День відкритих дверей, поєднаний з благодійною акцією на допомогу військовим ЗСУ 117 бригади частини А 4676 для придбання автомобіля ПікАП. ПікАП – це справжній позашляховик, який швидко зможе доправляти військових до гарячих точок та вивозити до шпиталю поранених бійців.

Двері нашого закладу для майбутніх здобувачів освіти вперше відкрились не в Бахмуті, а на Рівненщині, в смт Гоща. Захід відвідали мешканці Гощанської територіальної громади, які з зацікавленістю ознайомилися з новим для них освітнім закладом та були здивовані що за період навчання можна отримати одразу дві професії.

До нашого заходу сумісно готувались педагоги, здобувачі освіти Центру та Гощанська селищна рада:

  • виготовляли кондитерські вироби;
  • вироби з бісеру та стрічок на патріотичну тематику;
  • готували прохолодні напої;
  • організували польову кухню на локації – приготували страви національної кухні – азу та печеню

Також із задоволенням долучились активні та небайдужі мешканці громади:

Гощанський центр позашкільної освіти

Вихованці Гощанської школи мстецтв

Зінчук Андрій – надав апарат для приготування солодкої вати;

Олександр Ляля – безкоштовно надав поліграфічні послуги;

Продай Валентина – продукція бджолярства;

Коробчук Наталя – домашні кондитерські вироби;

З болем у серці, активно брала участь в акції вдова військовослужбовця Коробчук Ірина.

Зі словами підтримки та вдячності за допомогу, під час заходу, звернувся голова громади Панчук Микола Миколайович. У своїй промові він наголосив про подальшу плідну співпрацю з нашим Центром, подякував за організацію акції. Бо всі ми розуміємо, що для відбудови країни потрібні конкурентноспроможні кваліфіковані робітники.

Слова вдячності висловила дружина військовослужбовця військової частини, якій і була приділена ця акція.

За підсумками благодійної акції зібрано 32 тисячі 210 грн. та 5 тисяч 200 грн. зібрали здобувачі освіти, які із задоволенням долучились до акції.

Допомогти героям-бійцям, які захищають нашу Україну, боряться за наше майбутнє – це обов’язок кожного з нас. Адже українські захисники – це наша гордість, взірець мужності, свідомості й самопожертви, непорушна сила між страхіттями війни й життям мирних людей!

Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» щиро вдячний всім, хто долучився до благодійного ярмарку, і вніс, тим самим, вагомий внесок у здійснення такої доброї справи, як благодійництво.

Українці-це сильна нація, бо ми завжди разом, у будь-якій  ситуації, як би не було важко, ми – сильні, ми – єдині.

Разом ми сила. Разом до перемоги, кожен на своєму фронті.