В Державному навчальному закладі «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» проведено захід присвячений Дню Гідності і Свободи.

Сьогодні визначна дата в історії нашої держави – День гідності та свободи.
В Державному навчальному закладі «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» проведено захід присвячений Дню Гідності і Свободи.

Мета заходу: вшанувати патріотизм і мужність громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до здобувачів освіти об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними патріотами України.
В пам’ять про тих, хто відстоював інтереси народу на Євромайдані здобувачі освіти та колектив закладу вшанували пам’ять тих, хто був на майдані і відстоював інтереси українського народу, тих, хто поліг у цьому протистоянні з владою свято віривши в свою перемогу, і вони перемогли.
Єдиний символ Революції гідності – прапор України. Єдиний духовний помічник – національний гімн.
Український народ довів, що Гідність і Свобода — це непорушні цінності. У 2013, коли не дав проросійській авторитарній владі звернути з європейського шляху. І сьогодні, коли дає відсіч російському агресору, що намагається відібрати наш дім і нашу волю
Слава Україні! Героям Слава!