В Державному навчальному закладі «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» до Міжнародного дня кухаря проведено бінарний урок

20.10.2023 в Державному навчальному закладі «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» до Міжнародного дня кухаря проведено бінарний урок майстром виробничого навчання ПОТАПЧУК Тетяною та викладачем англійської мови ПАНОВОЮ Анною, де було поєднано спецпредмет «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» та урок «Основи професійної термінології іноземної мови».
У зв’язку прагненням нашої держави стати розвинутою європейською країною, педагоги звернули увагу на необхідність володіння іноземною мовою здобувачів освіти.
Мета уроку – систематизування вивченого матеріалу з теми приготування борщів та методів приготування їжі, виховування у дітей зацікавленості до традиційних страв української кухні, повагу до культури й спадщини українського народу, патріотизм, розвиток творчих здібностей.
Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися не тільки з технологією приготування борщу на українській та англійській мовах, а і дізнатися про історію походження страви, способи подачі, вимоги до якості та сервірування різними мовами.