Вітання директора ДНЗ “Бахутський ЦПТО” О.М. Баранова до Дня вчителя

Шановні викладачі, майстри виробничого навчання, працівники Державного навчального закладу “Бахмутський центр професійно-технічної освіти” ! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня професійно-технічної освіти та Дня вчителя!
Важко переоцінити Ваш внесок у зміцнення та розбудову нашої Бахмутської громади та держави, адже саме Ви забезпечуєте виробництво кваліфікованими кадрами, сприяєте зростанню конкурентоспроможності держави, підвищенню рівня добробуту населення. Ви самовіддано зберігаєте та примножуєте кращі традиції професійної школи, розвиваєте плідні зв’язки з виробництвом та соціальними партнерами.
Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, добро і щедрість душі. Хай ваш досвід та ентузіазм, компетентність та любов до праці ще багато років слугують розвитку і оновленню вітчизняної системи підготовки робітничих кадрів та спеціалістів середньої ланки. Хай щедрою буде до вас доля.
Нехай вам завжди всміхається доля, дарує вам міцне здоров’я та довголіття.
Бажаю вам невичерпних творчих сил, натхнення. Хай завжди щедрою на сходи буде нива профтехосвіти, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і вдача!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти!