Відбулося чергове засідання Методичного Об’єднання для класних керівників

14.05.2024 року у ДНЗ «Бахмутський центр ПТО» відбулося засідання Методичного Об’єднання для класних керівників за темою «МОТИВАЦІЯ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ОСОБИСТІСНОГО, ТВОРЧОГО ЛІДЕРСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ ЗДОБУВАЧА ОСВІТИ У СУЧАСНИЙ ПЕРІОД. АНАЛІЗ ПРОВЕДЕННЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ, ОЦІНКА ЇЇ ЕФЕКТИВНОСТІ».
Під час засідання були розглянуті такі питання:

 1. Врахування вікових та індивідуально-психологічних особливостей учнів, їх нахилів, інтересів, задатків, готовності до певних видів діяльності. Формування лідерських якостей здобувачів освіти. (доповідач Козлюк В.О. соціальний педагог)
 2. Інформаційно-цифрова компетентність педагогічних працівників, як одна з важливих умов ефективності реалізації завдань якісної підготовки фахівців.
  (доповідач викладач інформатики та інформаційних технологій Зубенко В.І.)
 3. Технологізація волонтерської роботи у сучасних умовах, підтримка та сприяння в реалізації волонтерських проєктів, спрямованих на заохочення молоді до благодійних соціальних, інтелектуальних, творчих ініціатив на благо України.
  (доповідач Макарова Г.В. заступник директора з НВхР)
 4. Аналіз проведення виховної роботи у 2023-2024 навчальному році, оцінка її ефективності. Визначення виховної проблеми, основних завдань на 2024-2025 навчальний рік. Анкетування.
  (доповідач керівник МО Козлюк В.О)
 5. Різне
  УХВАЛИЛИ:
  1.Скласти план роботи МО класних керівників на наступний 2024/2025 навчальний рік з урахуванням висловлених пропозицій та побажань.
  2.Забезпечувати системність у роботі.