Відбулося засідання методичного об`єднання класних керівників ДНЗ «Бахмутський ЦПТО

19.09.2022 року відбулося засідання методичного об`єднання класних керівників ДНЗ «Бахмутський ЦПТО». На засіданні були розглянуті питання:

-Аналіз виховної роботи за 2021-2022 навчальний рік. Здобутки та недоліки.

-Завдання для методичного об’єднання у 2022-2023 навчальному році.

-Визначення основних напрямків роботи на 2022 -2023 навчальний рік.

-Обговорення та шляхи реалізація методичної проблеми МО класних керівників

-Обговорення та складання плану роботи МО класних керівників на 2022-2023н.р.

-Про планування роботи у напрямку національно-патріотичного виховання

-Про організацію роботи з дітьми пільгових категорій

-Визначення заходів для організації контролю за додержанням соціальних гарантій учнів.

-Порядок та вимоги до складання соціальних паспортів груп.

-Роль батьків в адаптації учнів 1 курсу до дистанційного навчання в ДНЗ “Бахмутський ЦПТО” (в умовах військового стану).

На засіданні голова методичного об’єднання Валерій Джавадян підбив підсумки роботи за минулий навчальний рік, представив для обговорення проект плану роботи МО на 2022-2023 навчальний рік.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Ганна Макарова проаналізувала виховну роботу класних керівників, відмітила здобутки методичного об’єднання та вказала на недоліки, які були допущені.

Досвідчений методист ДНЗ  «Бахмутський ЦПТО» Людмила Кокоза дала поради у роботі над проблемою методичного об’єднання «Розвиток загальножиттєвих компетентностей  майбутніх кваліфікованих робітників», визначила напрямки та форми роботи в її реалізації.

Також виступила педагог соціальний Вікторія Козлюк, яка запропонувала класним керівникам розповсюдити  серед батьків корисні поради: «Роль батьків в  адаптації учнів 1 курсу до дистанційного навчання»

Класні керівники прийняли активну та плідну участь в обговоренні проекту плану роботи на навчальний рік. За підсумками обговорення вирішили прийняти його зі змінами до роботи.