Продовжуємо працювати заради перемоги!Разом ми сила. Разом до перемоги, кожен на своєму фронті.Сьогодні наші ЗАХИСНИКИ, як ніколи потребують нашої допомоги. Тому дівчата нашого закладу наліпили та відправили НА ДВІ БРИГАДИ найсмачніші варенички з картоплею та капустою!Потреби Збройних Сил України сьогодні життєво важливі для нашого суспільства. Від нашої єдності, моральної підтримки воїнів, які виборюють нашу свободу і незалежність, залежить майбутнє кожного українця і держави загалом.

Кожен з нас прагне бут корисним і допомагати ЗСУ, щоб бодай ще на крок наблизитись до Перемоги!

З початку повномасштабного вторгнення Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти»  допомагає ЗСУ.

Так, в жовтні 2023 року колектив та здобувачі освіти навчального закладу зробили ще крок до найближчої перемоги:

 • Акція «Тепло для ЗСУ», зібрали шкарпетки та устілки для ЗСУ та передали на фронт
 • Передали пакуночки для хлопців-розвідників
 • Разом з Гощанською територіальною громадою передали смаколики для хлопців на передову
 • Перерахували 2000 грн. штурмовій бригаді «Лють» на ремонт авто
 • Перерахували 2000 грн. для аеророзвідки на дрони
 • Відправили пакуночки новою поштою для взводу зв’язку на Запорізький напрямок
 • Передали пакуночки для хлопці зі 117 бригади

Низький вам уклін та велика подяка за вашу нелегку працю.

Разом ми сила! Разом до перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!

Все буде Україна!24 травня 2023 року в Державному навчальному закладі «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» відбувся День відкритих дверей, поєднаний з благодійною акцією на допомогу військовим ЗСУ 117 бригади частини А 4676 для придбання автомобіля ПікАП. ПікАП – це справжній позашляховик, який швидко зможе доправляти військових до гарячих точок та вивозити до шпиталю поранених бійців.

Двері нашого закладу для майбутніх здобувачів освіти вперше відкрились не в Бахмуті, а на Рівненщині, в смт Гоща. Захід відвідали мешканці Гощанської територіальної громади, які з зацікавленістю ознайомилися з новим для них освітнім закладом та були здивовані що за період навчання можна отримати одразу дві професії.

До нашого заходу сумісно готувались педагоги, здобувачі освіти Центру та Гощанська селищна рада:

 • виготовляли кондитерські вироби;
 • вироби з бісеру та стрічок на патріотичну тематику;
 • готували прохолодні напої;
 • організували польову кухню на локації – приготували страви національної кухні – азу та печеню

Також із задоволенням долучились активні та небайдужі мешканці громади:

Гощанський центр позашкільної освіти

Вихованці Гощанської школи мстецтв

Зінчук Андрій – надав апарат для приготування солодкої вати;

Олександр Ляля – безкоштовно надав поліграфічні послуги;

Продай Валентина – продукція бджолярства;

Коробчук Наталя – домашні кондитерські вироби;

З болем у серці, активно брала участь в акції вдова військовослужбовця Коробчук Ірина.

Зі словами підтримки та вдячності за допомогу, під час заходу, звернувся голова громади Панчук Микола Миколайович. У своїй промові він наголосив про подальшу плідну співпрацю з нашим Центром, подякував за організацію акції. Бо всі ми розуміємо, що для відбудови країни потрібні конкурентноспроможні кваліфіковані робітники.

Слова вдячності висловила дружина військовослужбовця військової частини, якій і була приділена ця акція.

За підсумками благодійної акції зібрано 32 тисячі 210 грн. та 5 тисяч 200 грн. зібрали здобувачі освіти, які із задоволенням долучились до акції.

Допомогти героям-бійцям, які захищають нашу Україну, боряться за наше майбутнє – це обов’язок кожного з нас. Адже українські захисники – це наша гордість, взірець мужності, свідомості й самопожертви, непорушна сила між страхіттями війни й життям мирних людей!

Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» щиро вдячний всім, хто долучився до благодійного ярмарку, і вніс, тим самим, вагомий внесок у здійснення такої доброї справи, як благодійництво.

Українці-це сильна нація, бо ми завжди разом, у будь-якій  ситуації, як би не було важко, ми – сильні, ми – єдині.

Разом ми сила. Разом до перемоги, кожен на своєму фронті.Сьогодні, 19 грудня 2023 року відбувся перший день Всеукраїнського чотириденного онлайн марафону єднання «На користь країні: професійна й волонтерська діяльність педагогів та здобувачів освіти ЗП(ПТ)О в умовах війни».
Донецьку область представляв Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти», про волонтерську діяльність закладу розповіла заступниця директора з навчально-виховної роботи Ганна МАКАРОВА
Допомогти героям-бійцям, які захищають нашу Україну, боряться за наше майбутнє – це обов’язок кожного з нас. Адже українські захисники – це наша гордість, взірець мужності, свідомості й самопожертви, непорушна сила між страхіттями війни й життям мирних людей!
Українці-це сильна нація, бо ми завжди разом, у будь-якій ситуації, як би не було важко, ми – сильні, ми – єдині.
Разом ми сила. Разом до перемоги, кожен на своєму фронті.Майже з початку війни Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» разом з підприємцями з м. Харьків, які також виїхали в с.м.т. Гоща приймає участь у волонтерській діяльності з пошиву одягу для ЗСУ.