Виховний захід до Міжнародного дня рідної мови «͟М͟о͟в͟а͟ ͟–͟ ͟ц͟е͟ ͟д͟у͟ш͟а͟ ͟н͟а͟р͟о͟д͟у͟,͟ ͟ ͟а͟ ͟н͟а͟р͟о͟д͟ ͟б͟е͟з͟ ͟м͟о͟в͟и͟ ͟–͟ ͟н͟е͟ ͟н͟а͟р͟о͟д͟»͟!͟»͟

15 лютого 2023 р. у Державному навчальному закладі «Бахмутський центр-професійно-технічної освіти» викладачем української мови та літератури Фроловою І.А. було проведено в͟и͟х͟о͟в͟н͟и͟й͟ ͟з͟а͟х͟і͟д͟ ͟д͟о͟ ͟М͟і͟ж͟н͟а͟р͟о͟д͟н͟о͟г͟о͟ ͟д͟н͟я͟ ͟р͟і͟д͟н͟о͟ї͟ ͟м͟о͟в͟и͟ ͟«͟М͟о͟в͟а͟ ͟–͟ ͟ц͟е͟ ͟д͟у͟ш͟а͟ ͟н͟а͟р͟о͟д͟у͟,͟ ͟ ͟а͟ ͟н͟а͟р͟о͟д͟ ͟б͟е͟з͟ ͟м͟о͟в͟и͟ ͟–͟ ͟н͟е͟ ͟н͟а͟р͟о͟д͟»͟!͟»͟ ͟ у формі інтелектуально-розважальної гри (онлайн).
Почесними гостями заходу стали:
• директор Державного навчального закладу «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» Гаєвий Ігор Олегович;
• заступник директора з навчально-виробничої роботи Захарова Оксана Миколаївна;
• заступник директора з навчально-виховної роботи Макарова Ганна Володимирівна;
• методист Державного навчального закладу «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» Кокоза Людмила Кирилівна.
На заході також були присутні: голова методичного об’єднання класних керівників Джавадян В.Г., соціальний педагог Козлюк В.О., майстри виробничого навчання, класні керівники та здобувачі освіти І,ІІ та ІІІ курсів.
Захід на меті мав виховання любові до рідної землі, до рідної мови, до її носія – українського народу, до держави Україна, до народних традицій; формування переконаності у нетлінності духовних скарбів народу, прагнення своєю працею примножувати здобутки українського народу; розуміння того, що мова – скарб, без якого не може існувати ні народ, ні держава.
На заході лунали мови народів, які допомагають тримати небо України у безпеці. Здобувачі освіти потішили усіх присутніх чудовою декламацією поезій Д. Дефі «Божественна Україна» (гр.№6, Портяний А.), М. Зiнжiркирана «Пригнобленим в Україні» (гр.№8, Мамедов Р.), В. Сосюри «До брата» (гр.№4, Скитський І.).

Цікавим продовженням заходу стала інтелектуально-розважальна гра для поціновувачів рідного слова. Всі учасники впоралися із завданнями, продемонстрували свою кмітливість, обізнаність, жагу до знань і нових відкриттів!
Фінальний акорд – спільний перегляд потужного кліпу гурту «Антитіла» на нову пісню «Фортеця Бахмут», присвячену незламному місту та його оборонцям.
Державний навчальний заклад «Бахмутський центр-професійно-технічної освіти» пишається рідною мовою, знає рідну мову та впевнений, що У͟К͟Р͟А͟Ї͟Н͟С͟Ь͟К͟А͟ ͟–͟ ͟М͟О͟В͟А͟ ͟П͟Е͟Р͟Е͟М͟О͟Г͟И͟!͟ ͟
Слава Україні!