Вебінар “Емоційна стійкість. Подолання стресу під час війни”

16 березня 2023 року в ДНЗ “Бахмутський ЦПТО” соціальним педагогом Вікторією Козлюк та заступником директора з НВхР Ганною Макаровою було проведено Вебінар “Емоційна стійкість. Подолання стресу під час війни”.
Вже більше року триває військова агресія росії та бойові дії на території України. За таких умов ми можемо відчувати стрес та глибокі переживання, страх, тривогу, як за себе, так і за близьких та рідних. Страх мобілізує фізичні сили, прискорює роботу мозку, концентрує увагу, допомагає виходити з тупикової ситуації. Однак може з’явитися неспокій, трепет, слабкість, безсилля, нерухомість. Якщо ми охоплені панікою, то можемо швидко залучити до подібного стану і оточуючих. Тому на нашому вебінарі, за допомогою різноманітних методик і вправ, ми намагались мінімізувати наслідки стресу та здорово реагувати на кризові ситуації.
І головне- ми всі запам’ятали, що відчувати тривогу, занепокоєння та страх в той час, коли навколо нас бойові дії, — нормально. Це прийнятна реакція психіки та організму на ситуацію, що склалася.
Бережіть себе! Перемога за Україною!