Молодіжна організація «Союз робітничої молоді»
Державного навчального закладу  «Бахмутський центр професійно-технічної освіти»

Наш девіз:  
Навчайся – весело!
Відпочивай – з розумом!
Розвивайся – всебічно!

Наші пріоритети:

 • Навчання
 • Самореалізація
 • Вдосконалення
 • Виховання
 • Відпочинок

Наша мета:

 • Об’єднання здобувачів освіти ДНЗ «Бахмутський ЦПТО»
 • Формування знань, умінь і досвіду організаційної та управлінської діяльності
 • Збереження традицій навчального закладу
 • Виховання почуття відповідальності за результати власної діяльності
 • Формування активної життєвої позиції, розвиток лідерських якостей, соціальної відповідальності
 • Сприяння самореалізації здобувачів освіти у громадському,соціальному житті Центру
 • Захист інтересів і прав здобувачів освіти навчального закладу, які є учасниками або членами Організації
 • Формування позитивної громадської думки стосовно ДНЗ «Бахмутський центр ПТО»
Перелік проведених заходів

Всесвітній день чаю

8 грудня у ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» відбувся виховний захід до Всесвітнього дня чаю зі здобувачами освіти 1-3 курсу за професією « Кухар. Кондитер». На святі здобувачі освіти познайомилися з особливостями господарювання країн Азії, розповіли про вирощування чаю, різноманітність сортів, розглянули поширеність та фізіологічний вплив органічних сполук на людський організм на прикладі хімічного складу чаїв, показали майстер – клас з технології заварювання різних сортів чаю. На чайній зустрічі майбутні кухарі пригощали гостей смаколиками, які виготовили власноруч.

Участь у конкурсі творчих проєктів «Агенти чистоти»

Виховний захід – акція «Збережемо первоцвіти!»

У Державному навчальному закладі « Бахмутський центр професійно – технічної освіти » було проведено онлайн виховний захід – акцію « Збережемо первоцвіти!». Мета цього заходу – привернути увагу та підвищити екологічну обізнаність юнацької молоді до проблеми охорони та збереження ранньоквітучих рослин, занесених до Червоної книги України.

Акція “Молодь за чисте довкілля”

Державний навчальний заклад “Бахмутський центр професійно-техніної освіти” продовжує акцію “Молодь за чисте довкілля” та представляє онлайн – урок “Збережемо природу Землі разом”.

Конференція «Молодь – майбутнє нашої країни»

В рамках національно-патріотичного виховання здобувачів освіти, в ДНЗ «Бахмутський центр ПТО» 12.10.2020 року відбулася конференція «Молодь – майбутнє нашої країни». Організатори, заступник директора з навчально – виховної роботи – Макарова Г.В. та класний керівник групи №1- Козлюк В.О., впевнені, що майбутнє України залежить від молоді. І хто, як не наша молодь, зможе допомогти підняти її на новий рівень і дасть поштовх у нове, велике майбутнє.
Активні учасники конференції, здобувачі освіти групи №1, групи № 5, групи № 10,акцентували увагу на тому, що для процвітання та розвитку нашої держави, досить буде розпочати із самого себе. Зробити щось на користь свого міста, своєї країни. Кожна з груп поділилася своїм власним досвідом та добрими справами.
Разом ми змінимо все! Майбутнє країни – в руках сучасної молоді!

Черлідинг

Квест “Це моя земля”

День міста Бахмут – справжнє свято! ДНЗ «Бахмутський ЦПТО» представляє команда «Патріоти» (група №1) в інтелектуально – патріотичному квесті «Це моя земля!»