Святкування Дня української писемності та мови

у Державному навчальному закладі  «Бахмутський центр професійно-технічної освіти»

Напередодні Дня української писемності та мови Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» привітав усіх із прийдешнім святом, яке своєю глибинною духовною суттю історично звеличує нашу націю!

Здобувачі освіти за професією «Електрогазозварник. Електрогазозварник на автоматичних і напівавтоматичних машинах» групи №1, групи №10 під керівництвом класного керівника групи № 10, викладача української мови і літератури Фролової Інги Анатоліївни взяли участь у флешмобі виразного читання поезій «Пишаюся українською мовою».

Щирі поціновувачі рідної мови нашого закладу: Гречкосій М., Дідух І., Ракитянський Є., Білоус О., Пожидаєв Є., Помисов Р., Петелько Б, Петров І, Чаус Г. читали поезію Дмитра Білоуса «Коли забув ти рідну мову…». Виразне читання цієї поезії мало на меті нагадати сучасній молоді про моральний обов’язок не забувати, знати рідну мову, а коли ширше брати – про необхідність кожному нести у своїй душі святе почуття любові та шани до рідної землі та її історії. У відео-роліку флешмобу використано прислів’я, приказки і крилаті вислови відомих людей про значущість рідної мови у житті кожної людини. Пропонуємо переглянути відео-ролік за цим покликанням:

9 листопада 2021 р. співробітники ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» долучилися до щорічного написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності та щиросердно привітали усіх із Днем української писемності та мови, адже впевнені, що кожен із нас за покликом душі та сумління готовий підтримувати її державність, підносити її престиж, зміцнювати та розвивати.

Це світле свято нагадало, що Материнське Слово було і буде для нас духовним джерелом життя і оберегом. Не з примусу, а лише за покликом власного сумління і гідності плекаймо у душі любов до української мови! Класними керівниками груп нашого закладу разом із здобувачами освіти було проведено виховні години, тематичні конференції і лекції, підготовлено яскраві стіннівки і відео-роліки до свята.


I етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка